Novinky

Fotogalerie produktů

O nás

Společnost LGD Technika, s.r.o., Pastviny 151, 564 01 Žamberk založená 16. 9. 2009 navazuje na 10-ti leté zkušenosti v prodeji a servisu zahradní a komunální techniky uživatelům pracujících ve službách v rámci celé ČR.

Společně s firmou TopKarMoto s.r.o., zajišťujeme prodej a servis především jednonápravových nosičů nářadí Rakouského výrobce Reform Werke Wels zákazníkům v celé ČR. Tuto techniku doplňujeme nabídkou malých nakladačů Finského výrobce Avant pro uživatele v celé ČR, jejich servisem, dodávkou pracovních adaptérů a veškerých náhradních dílů. Mimo této techniky zajišťujeme prodej a servis zahradní techniky.


Cílem naší společnosti je kompletní nabídka techniky i poradenských služeb firmám a všem, pro něž je uvedená technika nepostradatelným pomocníkem při jejich činnosti. Zákazníkům nabízíme odborný přístup, spolehlivého obchodního partnera a kvalitní, rychlý servis.


Věříme, že nám budete i nadále příznivě nakloněni, a kvalita našich služeb bude pro Vás vždy argumentem pro příští spolupráci.

Kontakt

LGD Technika, s.r.o.

Jiří Veselý
Email: obchod@lgdtechnika.cz
Tel: 728 683 848, 739 699 003

Pastviny 151, 56401 Žamberk

Kde nás najdete

mapka_small